Het THPP etiket van Zebra van 102x76mm is van kunststof en heeft een diepvries permanente belijming. Dit direct thermische materiaal is goed bestand tegen vocht en wrijving en vereist geen inktlint. Elke rol bevat 750 stuks op een 25mm kern.
Voor een afdruk die bestand is tegen chemicaliën en olie, kiest u dit kunststof etiket van Zebra (38x13mm). Een thermal transferlint is nodig. De rol bevat 4.650 etiketten met permanente belijming op een 25mm kern.
De kunststof etiketten van Zebra van 28x16mm zijn zeer geschikt voor buitengebruik. Een transferlint is vereist. Elke rol bevat 2.500 etiketten met permanente belijming op een 40mm kern.
Dit kunststof etiket van Zebra (102x51mm) is zeer geschikt voor gebruik met oliën en vetten. Een thermal transferlint is vereist. Elke rol bevat 1.370 etiketten met permanente belijming op een 25mm kern.
Het direct thermische etiket van Zebra (58x40mm) heeft een permanente belijming en vereist geen inktlint. De rol bevat 1.000 etiketten op een kern met een diameter van 40mm.
De Zebra etiketten van 25x76mm zijn direct thermisch en vereisen geen inktlint. Deze rol bevat 930 etiketten met permanente belijming op een kern met een diameter van 25mm.
De Zebra etiketten (80x40mm) zijn direct thermisch en hebben een permanente belijming. De rol bevat 1.260 etiketten op een kern van 25mm en vereist geen inktlint voor bedrukking.
Dit gele direct thermische etiket van Zebra (70x40mm) heeft een permanente belijming en vereist geen inktlint. Elke rol bevat 1.000 etiketten op een kern van 25mm.
Dit direct thermische etiket van Zebra (60x35mm) heeft een permanente belijming en vereist geen inktlint. De rol bevat 1.340 stuks en heeft een kerndiameter van 25mm.
Het direct thermische etiket van Zebra van 102x51mm is voorzien van een removable belijming. Printen kan zonder inktlint. Elke rol bevat 1.370 stuks op een kern van 25mm.
Dit paarse kunststof etiket van Zebra (100x50mm) is voorzien van een boorgat en permanente belijming. Het is geschikt voor buitengebruik en vereist een inktlint. Elke rol bevat 1.000 etiketten op een 25mm kern.
Dit kunststof etiket van Zebra van 50x16mm is zeer geschikt voor gebruik met oliën en vetten. Een transferlint is vereist. Elke rol bevat 4.500 etiketten met permanente belijming op een 25mm kern.
Het papieren etiket van Zebra in het formaat 50x48mm heeft een permanente belijming. Voor een afdruk met lange leesbaarheid is een transferlint nodig. De rol bevat 1.825 etiketten op een 25mm kern.