Dit oranje kunststof etiket van Zebra (100x50mm) is zeer geschikt voor buitengebruik. Een inktlint is vereist. Elke rol bevat 1.000 etiketten met permanente belijming op een 25mm kern.
De Zebra etiketten (40x25mm) zijn direct thermisch en hebben een permanente belijming. De rol bevat 2.000 etiketten op een kern van 25mm en vereist geen inktlint voor bedrukking.
Voor dit direct thermische etiket van Zebra (50x25mm) is geen inktlint nodig. Dit artikel wordt per doos geleverd en elke rol bevat 1.150 etiketten met permanente belijming op een kern van 25mm.
Dit kunststof etiket van Zebra (40x25mm) is bestand tegen o.a. olie en vet. Voor bedrukking is een transferlint nodig. De rol bevat 2.500 etiketten met permanente belijming op een 25mm kern.
Dit gele direct thermische etiket van Zebra (57x32mm) heeft een permanente belijming en vereist geen inktlint. Elke rol bevat 2.100 etiketten op een kern met een diameter van 25mm.
Dit direct thermische etiket van Zebra (102x210mm) heeft een permanente belijming en vereist geen inktlint. Verpakt per doos, elke rol op een 25mm kern bevat 210 stuks.
Het direct thermische etiket van Zebra van 57x32mm is voorzien van een removable belijming. Printen kan zonder inktlint. Elke rol in de doos bevat 2.100 stuks op een kern van 25mm.
Dit direct thermische etiket van Zebra (57x32mm) heeft een permanente belijming en vereist geen inktlint. Verpakt per doos, elke rol op een 25mm kern bevat 2.100 stuks.
Dit direct thermische etiket van Zebra (40x20mm) heeft een permanente belijming en vereist geen inktlint. De rol bevat 1.650 stuks en heeft een kerndiameter van 40mm.
Het direct thermische etiket van Zebra in het formaat 102x51mm heeft een permanente belijming en vereist geen inktlint. Geleverd per doos, elke rol bevat 1.370 etiketten op een kern met een diameter van 25mm.
De kunststof etiketten van Zebra (100x40mm) hebben een removable belijming en vereisen een thermal transferlint. Het materiaal is bestand tegen o.a. olie en vet. De rol bevat 1.480 etiketten op een 25mm kern.
Voor een afdruk die bestand is tegen chemicaliën kiest u dit kunststof etiket van Zebra (30x10mm). Een inktlint is nodig. De rol bevat 5.000 etiketten met permanente belijming op een 25mm kern.
Voor een scherpe afdruk met lange leesbaarheid is dit groene papieren etiket van Zebra ideaal. Een thermal transferlint is vereist. Deze rol bevat 2.500 etiketten (51x25mm) met permanente belijming op een 25mm kern.
De kunststof etiketten van Zebra van 40x40mm zijn zeer geschikt voor buitengebruik. Een inktlint is vereist. Elke rol bevat 1.500 etiketten met permanente belijming op een 25mm kern.
Dit kunststof etiket van Zebra (51x25mm) is bestand tegen o.a. olie en vet. Voor bedrukking is een transferlint nodig. De rol bevat 2.580 etiketten met permanente belijming op een 25mm kern.