De Godex etiketten (85x54mm) zijn direct thermisch en hebben een removable belijming. De rol bevat 1.200 etiketten op een kern van 25mm en vereist geen inktlint voor bedrukking.
Het direct thermische etiket van Godex (58x40mm) heeft een permanente belijming en vereist geen inktlint. De rol bevat 1.000 etiketten op een kern met een diameter van 40mm.
De Godex etiketten (58x53mm) zijn direct thermisch en hebben een permanente belijming. De rol bevat 800 etiketten op een kern van 40mm en vereist geen inktlint voor bedrukking.
De Godex etiketten van 102x76mm zijn direct thermisch en vereisen geen inktlint. De rol bevat 930 etiketten met permanente belijming op een kern met een diameter van 25mm.
Het THPP etiket van Godex (80x100mm) is gemaakt van direct thermisch kunststof materiaal en is makkelijk afneembaar. Dit direct thermische materiaal is goed bestand tegen vocht en wrijving en vereist geen inktlint. Elke rol bevat 700 stuks op een 25mm ker
Dit gele direct thermische etiket van Godex (102x102mm) heeft een permanente belijming en vereist geen inktlint. Elke rol bevat 700 etiketten op een kern van 25mm.
Het direct thermische etiket van Godex van 80x30mm is voorzien van een removable belijming. Printen kan zonder inktlint. Elke rol bevat 1.250 stuks op een kern van 25mm.
Dit groene direct thermische etiket van Godex (102x152mm) heeft een permanente belijming en vereist geen inktlint. Elke rol bevat 475 etiketten op een kern van 25mm.
De Godex etiketten (102x152mm) zijn direct thermisch en hebben een permanente belijming. De rol bevat 475 etiketten op een kern van 25mm en vereist geen inktlint voor bedrukking.
Dit oranje direct thermische etiket van Godex (76x25mm) heeft een permanente belijming en vereist geen inktlint. Elke rol bevat 2.580 etiketten op een kern van 25mm.
Dit gele direct thermische etiket van Godex (51x25mm) heeft een permanente belijming en vereist geen inktlint. Elke rol bevat 2.580 etiketten op een kern van 25mm.
Dit gele direct thermische etiket van Godex (57x51mm) heeft een permanente belijming en vereist geen inktlint. Elke rol bevat 1.370 etiketten op een kern van 25mm.
Dit gele direct thermische etiket van Godex (57x32mm) heeft een permanente belijming en vereist geen inktlint. Elke rol bevat 2.100 etiketten op een kern met een diameter van 25mm.
Voor dit direct thermische etiket van Godex (60x49mm) is geen inktlint nodig. De rol bevat 900 etiketten met permanente belijming op een kern van 40mm.
Het direct thermische etiket van Godex van 57x32mm is voorzien van een removable belijming. Printen kan zonder inktlint. Elke rol in de doos bevat 2.100 stuks op een kern van 25mm.