Dit Bixolon wax/resin transferlint in het formaat 76mm x 300 meter is een veelzijdige keus. Het biedt een uitstekende veegvastheid op glossy papier en een beperkt aantal kunststof labels, o.a. in de automotive industrie.
Dit direct thermische etiket van Bixolon (40x28mm) heeft een permanente belijming en vereist geen inktlint. De rol bevat 2.750 stuks en heeft een kerndiameter van 25mm.
Voor dit direct thermische etiket van Bixolon (102x64mm) is geen inktlint nodig. De rol bevat 1.100 etiketten met permanente belijming op een kern van 25mm.
Het direct thermische etiket van Bixolon van 102x64mm is voorzien van een permanente belijming. Printen kan zonder inktlint. Elke rol in de doos bevat 1.100 stuks op een kern van 25mm.
De Bixolon etiketten (57x32mm) zijn direct thermisch en hebben een permanente belijming. De rol bevat 2.100 etiketten op een kern van 25mm en vereist geen inktlint voor bedrukking.
Het direct thermische etiket van Bixolon in het formaat 57x102mm heeft een permanente belijming en vereist geen inktlint. Geleverd per doos, elke rol bevat 700 etiketten op een kern met een diameter van 25mm.
Voor dit direct thermische etiket van Bixolon (57x76mm) is geen inktlint nodig. Dit artikel wordt per doos geleverd en elke rol bevat 930 etiketten met permanente belijming op een kern van 25mm.
Dit direct thermische etiket van Bixolon in het formaat 30x12mm is makkelijk afneembaar. Printen kan zonder inktlint. De rol bevat 4.600 etiketten op een 25mm kern.
Het direct thermische etiket van Bixolon van 80x30mm is voorzien van een removable belijming. Printen kan zonder inktlint. Elke rol bevat 1.250 stuks op een kern van 25mm.
Dit gele direct thermische etiket van Bixolon (70x40mm) heeft een permanente belijming en vereist geen inktlint. Elke rol bevat 1.000 etiketten op een kern van 25mm.
Dit blauwe direct thermische etiket van Bixolon (70x40mm) heeft een permanente belijming en vereist geen inktlint. Elke rol bevat 1.000 etiketten op een kern van 25mm.
De Bixolon etiketten van 76x51mm zijn direct thermisch en vereisen geen inktlint. Dit artikel wordt per doos verkocht, waarbij elke rol 1.370 etiketten met permanente belijming bevat op een kern van 25mm.
Dit direct thermische etiket van Bixolon (60x35mm) heeft een permanente belijming en vereist geen inktlint. De rol bevat 1.340 stuks en heeft een kerndiameter van 25mm.
De Bixolon etiketten (102x38mm) zijn direct thermisch en hebben een permanente belijming. De rol bevat 1.790 etiketten op een kern van 25mm en vereist geen inktlint voor bedrukking.
Dit THPP etiket van Bixolon van 102x51mm is gemaakt van direct thermisch kunststof materiaal en is eenvoudig te verwijderen. Het materiaal is goed bestand tegen vocht en wrijving en vereist geen inktlint. Elke rol bevat 1.250 etiketten op een 25mm kern.
Dit gele direct thermische etiket van Bixolon (102x38mm) heeft een permanente belijming en vereist geen inktlint. Elke rol bevat 1.790 etiketten op een kern van 25mm.