Dit direct thermische etiket van Zebra in het formaat 102x76mm is eenvoudig te verwijderen dankzij de removable belijming. Voor het printen is geen inktlint nodig. De rol bevat 930 etiketten op een kern van 25mm.
Het direct thermische etiket van Zebra van 102x64mm is voorzien van een permanente belijming. Printen kan zonder inktlint. Elke rol in de doos bevat 1.100 stuks op een kern van 25mm.
Het direct thermische etiket van Zebra in het formaat 38x25mm heeft een permanente belijming. Printen kan zonder inktlint. De rol bevat 2.580 etiketten op een kern met een diameter van 25mm.
Dit direct thermische etiket van Zebra (60x35mm) heeft een permanente belijming en vereist geen inktlint. De rol bevat 1.340 stuks en heeft een kerndiameter van 25mm.
Het direct thermische etiket van Zebra van 102x51mm is voorzien van een removable belijming. Printen kan zonder inktlint. Elke rol bevat 1.370 stuks op een kern van 25mm.
De kunststof etiketten van Zebra (30mm x 50 meter) hebben een permanente belijming en vereisen een thermal transferlint. Het materiaal is bestand tegen o.a. olie en vet. De rol is doorlopend (endless) op een 40mm kern.
Dit direct thermische etiket van Zebra (70x47mm) vereist geen inktlint. De permanente belijming zorgt voor een betrouwbare bevestiging. Elke rol, verpakt per doos, bevat 670 etiketten op een kern met een diameter van 25mm.
Dit paarse kunststof etiket van Zebra (100x50mm) is voorzien van een boorgat en permanente belijming. Het is geschikt voor buitengebruik en vereist een inktlint. Elke rol bevat 1.000 etiketten op een 25mm kern.
Dit kunststof etiket van Zebra van 50x16mm is zeer geschikt voor gebruik met oliën en vetten. Een transferlint is vereist. Elke rol bevat 4.500 etiketten met permanente belijming op een 25mm kern.
Het papieren etiket van Zebra in het formaat 50x48mm heeft een permanente belijming. Voor een afdruk met lange leesbaarheid is een transferlint nodig. De rol bevat 1.825 etiketten op een 25mm kern.
De Zebra etiketten van 30x19mm zijn direct thermisch en vereisen geen inktlint. De rol bevat 3.000 etiketten met permanente belijming op een kern met een diameter van 40mm.
De kunststof etiketten van Zebra (57x32mm) hebben een permanente belijming en vereisen een inktlint. Het materiaal is bestand tegen o.a. olie en vet. De rol bevat 2.100 etiketten op een 25mm kern.
Dit papieren etiket van Zebra (51x25mm) is voorzien van een permanente belijming. Voor een afdruk met lange leesbaarheid is een transferlint nodig. De rol bevat 2.580 etiketten op een 25mm kern.
Voor een scherpe afdruk met lange leesbaarheid is dit rode papieren etiket van Zebra ideaal. Een thermal transferlint is vereist. Deze rol bevat 2.500 etiketten (51x25mm) met permanente belijming op een 25mm kern.
Dit kunststof etiket van Zebra (90x60mm) is voorzien van een permanente belijming. Voor een afdruk die bestand is tegen chemicaliën is een thermal transferlint nodig. De rol bevat 1.000 etiketten op een 25mm kern.
Het THPP etiket van Zebra van 102x76mm is van kunststof en heeft een diepvries permanente belijming. Dit direct thermische materiaal is goed bestand tegen vocht en wrijving en vereist geen inktlint. Elke rol bevat 750 stuks op een 25mm kern.