Het direct thermische etiket van Zebra van 72x25mm is makkelijk afneembaar. Printen kan zonder inktlint. Elke rol bevat 1.950 stuks op een kern van 40mm.
Het direct thermische etiket van Zebra in het formaat 72x25mm heeft een permanente belijming. Printen kan zonder inktlint. De rol bevat 1.850 etiketten op een kern met een diameter van 25mm.
Het direct thermische etiket van Zebra in het formaat 60x35mm heeft een removable belijming. Printen kan zonder inktlint. De rol bevat 1.750 etiketten op een kern van 25mm.
Dit THPP etiket van Zebra van 102x51mm is gemaakt van direct thermisch kunststof materiaal en is eenvoudig te verwijderen. Het materiaal is goed bestand tegen vocht en wrijving en vereist geen inktlint. Elke rol bevat 1.250 etiketten op een 25mm kern.
Dit gele direct thermische etiket van Zebra (102x38mm) heeft een permanente belijming en vereist geen inktlint. Elke rol bevat 1.790 etiketten op een kern van 25mm.
De Zebra (800283-205) etiketten van 76x51mm zijn direct thermisch en kunnen zonder inktlint geprint worden. Dit artikel wordt per doos verkocht, waarbij elke rol 1.370 etiketten met permanente belijming bevat op een kern van 25mm.
Dit direct thermische etiket van Zebra is voorzien van een permanente belijming. De rol bevat 475 etiketten op een kern van 25mm en vereist geen inktlint voor bedrukking.
Dit gele direct thermische etiket van Zebra (102x152mm) heeft een removable belijming en vereist geen inktlint. Elke rol bevat 475 etiketten op een kern van 25mm.
Het direct thermische etiket van Zebra (70x30mm) is voorzien van een removable lijmtype. Printen kan zonder inktlint. Elke rol in de doos bevat 1.000 stuks op een kern van 25mm.
Dit blauwe papieren etiket van Zebra van 100x40mm heeft een permanente belijming en vereist een transferlint. Elke rol bevat 850 etiketten op een kern van 45mm.
Dit oranje direct thermische etiket van Zebra (102x102mm) heeft een permanente belijming en vereist geen inktlint. Elke rol bevat 700 etiketten op een kern van 25mm.
Dit papieren etiket van Zebra (90x35mm) is voorzien van een permanente belijming. Voor een afdruk met lange leesbaarheid is een transferlint nodig. De rol bevat 2.500 etiketten op een 25mm kern.
Het papieren etiket van Zebra in het formaat 70x56mm heeft een permanente belijming. Voor de bedrukking is een inktlint noodzakelijk. Elke rol bevat 1.500 etiketten op een 25mm kern.
Dit THPP etiket van Zebra van 90x30mm heeft een diepvries permanente belijming. Het is een direct thermisch kunststof dat goed bestand is tegen vocht en wrijving en geen inktlint vereist. De rol bevat 1.900 etiketten op een 25mm kern.